НОВИНИ

Local Farmer Fest у Маріуполі

Наша команда взяла участь в яскравому і колоритному фестивалі - Local Farmer Fest 2021. Жителі і гості Маріуполя мали можливість продегустувати "Вина Приазов'я" і нам, в свою чергу, було приємно отримувати схвальні відгуки від гостей фестивалю.


Гості інвестиційного форуму відвідали виноробню Вина Приазов'я

Нашу виноробню відвідали учасники форуму «Маріуполь 2030. Великі інвестиційні можливості». Масштабний форум, який об'єднав українських і міжнародних експертів, підприємців, громадських і державних діячів. Ми були раді вітати гостей і розповісти їм про те, чого ми досягли на сьогоднішній день і на які перспективи націлені. Серед гостей був уже знайомий з нашими винами Міхеіл Саакашвілі.


Вина Приазовья на Local Farmer Fest

Наша команда відвідала дуже колоритний фестиваль "Local Farmer Fest" який проходив в сонячному Бердянську.

В одному міні-містечку, на набережній Бердянська, зібралися фермери східної України, щоб дивувати своєю продукцією.  Приголомшливі сири і ковбаси, мед і солодощі були представлені на фестивалі.  Звичайно, ми привезли «Вина Приазов'я» жителям і гостям Бердянська і отримали позитивні відгуки від відвідувачів, які дегустували і від покупців, які вже знайомі з нашим вином. Літо закінчується, але попереду у нас ще багато фестивалів. Слідкуйте за оновленнями!


На Ваш суд надаються вина, виготовлені з винограду, який вирощено на узбережжі Азовського моря, на молодій, але дуже амбіційній Виноробні. Це дуже приємні вина, спеціального типу, насичені, повнотілі, з м`якими округлими  танинами та шикарним післясмаком.


Виноробня «Вина Приазов’я» стала учасником проекту «Винний гід України». «Винний Гід України» — це проект, який націлено на розвиток винної індустрії України, де розповідають про кращі виноробні господарства України, знайомлять з українськими сортами винограду, детально висвітлюють процес виноробства та вчать, як з легкістю класифікувати вина.


Виноробня «Вина Приазов’я» отримала запрошення від Асоціації сомельє України на участь у конкурсі «Кращі сомельє України 2020», який запланований на квітень 2021 року. На конкурсі ми представимо наші вина та будемо брати участь у нагородженні переможців.


Ліцензія на виробництво алкогольних напоїв (для малих виробництв виноробної продукції) № 990108202000133 від 30.11.2020 р.

Copyright © 2021