Історія створення

У Як ви знаєте, нічого не відбувається випадково. У 2013 році я з командою поїхав у відрядження в Мілан, щоб укласти контракт на поставку обладнання. Саме там відбулася доленосна зустріч із неймовірною інтернаціональною сім'єю Гаспарі. Вони володіють енциклопедичними знаннями з історії виноробства Італії, та якості вин по регіонах. Армандо, Ада, Єрік, Маргарита, та їх помічники, брати Микола та Дмитро Дорожкіни перевернули мою свідомість про вино. Увесь час перебування у Мілані я із захопленням слухав та вбирав усю інформацію щодо вин, як їх пити, з чим поєднувати, дізнавався про аромат, післясмак, букет та багато іншого. У той час для мене відкрився новий світ — світ виноробства.

Коли прийшов час повертатися додому, голова сім'ї Армандо вручив мені пляшку вина «Брунелло ді Монтальчіно» 1997 року (98 балів зі 100 за італійською класифікацією якості вина на поточний рік врожаю) та сказав: «Сергію, коли тобі стане тоскно, збери друзів, розпали камін, відкрий цю пляшку вина та випий її разом із ними. Й ти побачиш, що в житті не все так погано».

Це надихнуло мене на створення продукту, який можна буде дарувати з саме такими словами, який буде об’єднувати та зігрівати у різні часи. Ось так до мене прийшла ідея побудувати виноробню, закупити саджанці, виростити їх на родючій українській землі та потім зробити бездоганне вино. Його вже обожнюють наші близькі та клієнти з різних куточків світу: Італії, Німеччини, Канади, Польщі та інших країн.

Можна багато говорити, враховуючи те, з якою любов'ю ми створюємо вино для вас. Але краще один раз спробувати, ніж сто разів почути. Тому запрошуємо вас на дегустацію вин. Будемо дуже раді вашому візиту та обіцяємо теплий прийом.

До скорої зустрічі!

Щоб створити продукт, який може перевершити очікування наших клієнтів, ми вирішили підійти до кожного етапу виробництва з максимальною серйозністю. У 2018 році, придбавши ділянку землі, ми звернулися до двох незалежних джерел, які проводять аналіз ґрунтів. Це Інститут виноградарства й виноробства Таїрова та італійський розплідник «Раушедо». Нашою метою було дізнатися — чи підходить ділянка для закладання виноградника та виноробства винної продукції із зазначенням походження.

Інститут підтвердив, що ґрунти Приазов'я сприяють виноградарству. Та більше того — за своїм складом вони ідентичні до ґрунтів Італії. Спеціалісти розплідника схвалили обрані сорти винограду (з урахуванням нашого клімату) та порекомендували схему посадки виноградника.

Сповнені рішучості та натхнення у 2020 ми приступили до будівництва виноробні. Але перш ніж почати, ми відвідали близько 20 великих та малих виноробень у Словенії, Італії, Молдові та Болгарії. Перейняли досвід, проаналізували сильні сторони кожної та вивели індивідуальну методику.

Після цього ми взялися за закупівлю обладнання. Придбали у Болгарії ферментатори, вініфікатори (ємності з охолоджувальною сорочкою для підтримки певної температури) та нержавіючі ємності для зберігання виноматеріалу. Потім поїхали у Закарпаття за дубовими бочками, в яких вино набуває неповторного аромату, та заказали на замовлення дві глиняні квеврі, по 720 літрів кожна. За формою вони нагадують амфори, в яких зріє вино — як у найкращих грузинських традиціях.

Перший врожай ми зібрали восени та зробили своє перше вино. Неможливо передати ті почуття, коли я вперше узяв у руки своє власне вино, вироблене на українській землі з величезною любов’ю. Це неймовірна радість й гордість одночасно.

Але я чітко пам’ятаю свої думки у той момент: «Вдалося! Поєднати європейський та український досвід й традиції, зробити такий продукт, у якому немає жодних сумнівів. Вдалося почати нову історію — історію перспективного виноробства Приазов'я». Ми віримо, що це тільки початок та що попереду на нас чекає багато щирих знайомств й спілкування з вами, дорогі друзі. І це сильно надихає усю нашу команду. Дякуємо, що ви з нами!

Ліцензія на виробництво алкогольних напоїв (для малих виробництв виноробної продукції) № 990108202000133 від 30.11.2020 р.

Copyright © 2021