Виноробство - обладнання та технологія

Процес виноробства зовні виглядає як справжня магія, але з середини — це сукупність різноманітних та тонких операцій, які вимагають великих навичок й знань. Саме тому з давніх часів виробництво вина вважалося великим мистецтвом.

У широкому розумінні виноробство — це усі операції, які потрібні для того, щоб виготовити вино: починаючи зі збору винограду, його переробки на сусло, бродіння та закінчуючи отриманням молодого, а потім й витриманого вина.

Плюс нашої виноробні у тому, що ми створили повний цикл виробництва. Ми не тільки виготовляємо якісне вино, а й закуповуємо саджанці найкращих сортів винограду, вирощуємо їх на приазовський землі та тільки потім приступаємо до самого мистецтва приготування.

Найголовніші моменти в виноробстві — це витримати:
- час доставки винограду від збору до переробки, у нас 10 хвилин;
- зважування;
- відсортовку гнилих й зіпсованих ягід, у нас подвійний контроль, перший — при зборі врожаю, другий — при переробці (відділенні гребенів);

- процеси бродіння, мацерації, витримки повинні проходити при строго фіксованій температурі й строго певний час.

Ми дуже раді усім гостям, які хочуть дізнатися більше про процес та своїми очима побачити, як народжується справжнє вино, яке взяло початок з нашої української родючої землі.

Приїжджайте до нас у гості на дегустацію та знайомство з багатим світом виноробства!

Чекаємо на вас!

Ліцензія на виробництво алкогольних напоїв (для малих виробництв виноробної продукції) № 990108202000133 від 30.11.2020 р.

Copyright © 2021